Den zdraví 2017
VELKÝ SÁL
10.00 - 11.30 Tajemství bosenských pyramid - Jana Pozlovská
13.00 – 14.30 Regresní terapie – Jitka Eishner
15.00 – 16.30 Cesta srdce, cesta naplněného života – Břetislav Bátěk
17.00 – 18.30 O životě a tvorbě - Igor Chaun
20.00 – 21.30 ENIESA – koncert slovenské zpěvačky
KLUBOVNA Č.1
10.00 – 12.00 Lotosový kruh pro muže a ženy s Michaelou Meerou
13.00 – 14.00 Doteky včel – David Másilka
14.30 – 16.00 Práce se záměrem – Martina Válková
16.30 – 18.00 Dynamika bohatství a Spektrum bohatství - Libuše Novotná
KLUBOVNA Č.2
10.00 – 11.30 Zdravá strava - povídání nejen o jídle - Jana Zupková
12.00 – 14.00 Bylinkový workshop – Gabriela Tuatti
14.30 – 16.30 Když rozkvete mandala – výtvarný workshop - Zuzana Krulová
KLUBOVNA Č.3
10.00 – 11.30 Koně a lidé – Johanka Vlková, Tereza Fryšarová
15.30 – 16.30 Detoxikace mysli i těla – Johanka Vlková
17.00 – 18.00 Aura Soma – Ladislava Doležalová
TĚLOCVIČNA suterén
9.00. - 10.00 Oshova Dynamická meditace – Ramana Drobotun
TĚLOCVIČNA PRO DĚTI
11.00 – 12.00 Minidiskotéka – Lenka Drobotun
13.15 – 14.15 Pohádková dramatika – Petra Zsáková
18.00 – 19.00 Muzikohraní – Iva Smýkalová, Vítězoslava Urbanová
TĚLOCVIČNA suterén
9.00. - 10.00 Oshova Dynamická meditace – Ramana Drobotun
TĚLOCVIČNA PRO DĚTI
11.00 – 12.00 Minidiskotéka – Lenka Drobotun
13.15 – 14.15 Pohádková dramatika – Petra Zsáková
18.00 – 19.00 Muzikohraní – Iva Smýkalová, Vítězoslava Urbanová
SÁL POHYBOVÉ VÝCHOVY
9.00 – 10.00 Fit drums – Šárka Radičová
10.30 – 11.30 Qi – gong – Martin Ondráček
15.00 – 16.30 Kruhové tance – Rostislav Žďánský
ZKUŠEBNA
8.00 - 9.00 Shakti naam joga - Vojtěch Procházka, Lenka Schwarzová
9.00 – 12.00 Rodinné konstelace – Iva Pousková
13.30 – 14.30 Hormonální joga – Barbora Zelená
17.00 - 18.00 Intuitivní pohybová, dechová a hlasová cvičení - Božena Bröcklová
NÁSTAVBA TĚLOCVIČNA
9.00 - 9.45 Simply Meditation
10.00 - 10.45 Atma Kriya Joga
11.00 - 11.45 Om Chanting
12.00 - 12.30 Simply Meditation
12.45 - 13.15 Project Mantra
13.30 - 14.15 Atma Kriya Joga
14.30 - 15.15 Om Chanting
15.30 - 16.00 Simply Meditation
16.15 - 16.45 Projekt Mantra
SÁL POHYBOVÉ VÝCHOVY
9.00 – 10.00 Fit drums – Šárka Radičová
10.30 – 11.30 Qi – gong – Martin Ondráček
15.00 – 16.30 Kruhové tance – Rostislav Žďánský